Pro závazné objednání vyobrazené nášivky Národní domobrany a všech ostatních součástí výstroje (nášivky, odznaky, ...) je možné využít

____________________________________________________

>> DOMOBRANECKÝ OBCHOD <<
____________________________________________________

 

 

Specifikace nášivky Národní domobrany

Nášivka má rozměr 110 x 92 mm a je strojově vyšita viskózovými nitěmi Marathon. Je mechanicky odolná a její barvy jsou světlostálé. Spolu s uniformou ji lze prát v pračce a chemicky čistit.

Cena nášivky:
150,- Kč (vč. DPH 21% a pojištěného poštovného)

Způsob doručení:
Pojištěná zásilka České pošty. 1-5 ks nášivek zasíláme doporučeně, 5 a více ks nášivek cenným psaním.

Osobní odběr nášivek ani jiná forma doručení v tuto chvíli není možná.

V případě požadavku doručení nášivky do zahraničí (včetně Slovenské republiky), nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pro sdělení individuálních podmínek.

Způsob platby:

  • Platba bankou předem
  • Složenkou typu A (hotovostním vkladem na bankovní účet)

Platbu dobírkou v tomto okamžiku neumožňujeme.

Další podmínky:

  • Nášivky odešleme po připsání Vaší platby na účet.
  • Nášivky odesíláme každé pondělí.
  • Daňový doklad bude přiložen k zásilce.
  • Maximálně je možno objednat 20 ks nášivek.

 

Kdo může nášivku nosit?

Rukávová nášivka Národní domobrany je ztělesněním nepsané úmluvy mezi Národní domobranou a domobrancem. I když si nášivku mohou objednat i zájemci z řad veřejnosti (příznivci Národní domobrany nebo sběratelé), s klidným svědomím ji mohou na uniformě nosit pouze domobranci Národní domobrany, kteří vyplní Kontaktní formulář domobrance na http://narodnidomobrana.cz/stat-se-domobrancem a aktivně se podílí na činnosti Národní domobrany. Domobrancem Národní domobrany se může stát každý občan České republiky, který souhlasí s obsahem Deklarace rady Národní domobrany, je ochoten a připraven všemi prostředky bránit domovinu.

 

Ověření pravosti nášivky

Následný přeprodej nášivek za účelem dosažení zisku není možný. Znak Národní domobrany a jeho jednotlivé varianty (včetně nášivky) jsou autorsky a patentově chráněny. Nášivka je dodávána spolu s unikátním kódem a adresou webového portálu pro ověření. Zadejte tento kód na http://overit.narodnidomobrana.cz a ověřte tak její pravost. Každý kód lze ověřit pouze jednou. V případě, že se jedná o napodobeninu, kontaktujte nás prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s informací, kde jste nášivku zakoupili.

 

Obchodní podmínky

Zajištěním výroby, prodejem a distribucí nášivek Národní domobrany je až do odvolání pověřena společnost dp-czechia s.r.o., Jičínská 226/17, 13000 Praha 3, IČ: 04517318. Společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, dne 27.10.2015, spisová značka  C 248951. Společnost dp-czechia s.r.o. je výhradním dodavatelem nášivek. Případný zisk z prodeje nášivek bude řádně zdaněn a využit k další propagaci Národní domobrany.