V minulosti byl neznámým uživatelem vytvořen FALEŠNÝ PROFIL Národní domobrany (pravděpodobně dokonce dva profily) na sociální síti Facebook. Nyní byl účelově zneužit pro vytváření FALEŠNÉHO DOJMU o postojích a aktivitách Národní domobrany tak, aby ji v očích vlastenecké veřejnosti diskreditoval.

Chceme všechny naše příznivce UJISTIT, že Národní domobrana SETRVÁVÁ ve svých postojích a na svých názorech, mimo jiné odsuzuje zákeřnou a nebezpečnou provakcinační mašiněrii kovidové mafie a v žádném případě se nedistancuje od stejně smýšlejících subjektů, jako je Zlatý Špendlík Daniela Landy, Kulový Blesk Radka Pecha a dalších.

Okolnosti kolem falešného profilu Národní domobrany budeme řešit, už jen z toho důvodu, že bylo zneužito logo Národní domobrany a slogan, které jsou chráněny patentem – ochrannou známkou Úřadu průmyslového vlastnictví, ale samozřejmě nejen proto. Samotný fakt, že protistrana používá ve svém boji proti pravdě takovéto zapáchající prohnilé metody svědčí o tom, že jejich éra pomalu, ale jistě končí.

Důvěřujte i nadále Národní domobraně, jejíž historická úloha ve spolupráci se stejně smýšlejícími subjekty právě nadešla.

 

Rada Národní domobrany

 

Oficiální informační kanály Národní domobrany:

web: narodnidomobrana.cz

FB: narodnidomobrana

 

 

 

Sdílet.

O autorovi

admin