Text na obrázku: “UZDRAVUJI SE ZA POMOCI CDS”
“Oxid chloričitý zachraňuje životy❤️

ARMÁDA V EKVÁDORU A POLICIE V BOLÍVII BYLA INICIÁTOREM OFICIÁLNÍHO POUŽÍVÁNÍ ClO2 LÉKAŘI A DŮKAZNÍM MATERIÁLEM PRO SCHVÁLENÍ VEŘEJNÉHO POUŽÍVÁNÍ ClO2 PROTI COVIDU BOLÍVIJSKÝM PARLAMENTEM A SENÁTEM.

 

Španělský internetový časopis – madridmarket.es : “Promluvme si o sdružení lékařů Latinské Ameriky COMUSAV. Kdo ho vytvořil, jak to bylo zorganizováno? Mysleli jste si, že je lepší společně postupovat a společně se bránit?”

 

Andreas K. – “Jde o to, že plukovník a lékař Tamayo působil v Guayaquilu v Ekvádoru, kde bylo tolik úmrtí, že neměli ani plastové pytle na mrtvé. Starosta Guayaquilu musel koupit lepenkové krabice pro mrtvé, kteří leželi na ulici. Plukovník Tamayo a jeho vojenská jednotka musela mrtvé v ulicích sbírat. Jedinou věcí, kterou se mohli bránit, kromě kusu papíru, který si dali jako masku na pusu, byl oxid chloričitý a díky ClO2 zjistili, že žádný z jejich mužů neochořel. Ve městě bylo více než 15.000 mrtvých a vojáci, používající oxid chloričitý, zůstali zdraví! 

Plukovník mne požádal o pomoc ohledně dávky CDS a já mu dodal elektrolytickou verzi výroby ClO2. Bylo to na Guayaquilu, kde první lékaři provedli předběžné testy s více než 104 lidmi, z nichž 100 bylo zotaveno za pouhé 4 dny, to je veřejné. To je na mých webových stránkách.

 

Pak plukovník Tamayo, který je dobrým vojákem, je specialistou na organizaci a organizované kontakty v jiných zemích, dostal nápad. Armády se navzájem znají, protože se po celý rok setkávají s armádami ze sousedních zemí … Myslím tím, že to bylo na úrovni plukovníků a generálů, tak bylo možné vybudovat společnou myšlenku, jak se ochránit před Covidem s oxidem chloričitým.

Poprvé byl oxid chloričitý představen ve vojenských nemocnicích, které nevyžadují povolení od AEMS, jako je tomu ve Španělsku, nebo FDA, protože armáda má svá vlastní pravidla. V těchto nemocnicích si uvědomili, že ClO2 funguje úžasně. Výsledky byly tak skvělé, že v několika vojenských nemocnicích se ClO2 stalo povinným. Bylo to velmi úspěšné a to byl ten náš začátek, na kterém vzniklo sdružení COMUSAV.

Následně se přidávalo k hnutí a používání ClO2 stále více nevojenských lékařů. V Bolívii se objevilo na 450 Policistů, kteří byli nakaženi Covidem-19, protože Policie je ve velmi úzkém kontaktu s obyvatelstvem, a jediný lékař v té době uzdravil 450 lidí – Policistů a mnohé i ve vážném stavu.

To byl základ pro schválení zákona, protože poslanci chtěli mít důkazy, že chlordioxid skutečně funguje. Jelikož to jsou vojenské informace a důkazy, nemohou být publikovány v časopisech, řídí se jiným právem než civilním a podléhají utajení. Jde však o vědecké důkazy, které se v utajení projednávaly, takže došlo k tomu, že to poslance a senátory Bolívie přesvědčilo a zákon je nyní v platnosti. Právě teď existuje pět univerzit, které používají oxid chloričitý. Mezi nimi Rene Moreno, která má více než 100.000 studentů.

 

Dodatek:

CDS/ClO2 – oxid chloričitý je v doporučených dávkách a koncentracích velmi bezpečná a vysoce účinná látka k likvidaci virů, bakterií, prvoků, toxinů, hub

i některých plísní a těžkých kovů. Skvěle a bezpečně dezinfikuje vodu, potraviny, kůži, vzduch i předměty od patogenních a toxických látek.

ClO2 zkoumá dlohodobě US Armáda s vynikajícími referencemi na účinnost prostředku. Úspěšně použili i na Ebolu v Africe. Sdělili, že nenašli žádný vir ani bakterii, které by ClO2 odolávaly.

V používaných koncentracích je ClO2 zcela bezpečný pro zdravé buňky a tkáně a je to velmi levný a jednoduchý prostředek prostředek, který se využívá hlavně ve formě roztoku a pak na desinfekci vnitřních prostor se používá plyn ClO2.

K fungování a účinkům ClO2 je řada vědeckých a lékařských studií a doplňují je i mnohé zkušenosti uživatelů, kterých jsou již na světě miliony. Nově, v souvislosti s pandemii Covidu-19, je od více jak 3.000 lékařů z Latinské Ameriky zdokumentováno více jak 10.000 případů úspěšného vyléčení z Covidu a to často i z velmi vážného a pokročilého stavu, kde s jinými prostředky měli lékaři velmi vysokou úmrtnost.

 

Oficiálně WHO a FDA i naše uzdravotnické úřady používání CDS/ClO2 brání, podávají varvovná hlášení o přípravku, což však nemá žádné vědecké opodstatnění, neboť na toxicitu jsou vědecké studie a stovky lékařů hlásí, že na rozdíl od léků nemá ClO2 žádné vedlejší účinky, žádnou kontraindikaci.

 

Každý to však může na vlastní zodpovědnost používat sám pro sebe. Článek Helsinské úmluvy lékařů č. 37 uvádí, že pokud nejsou jiné dostupné a účinné prostředky, může lékař, na základě vlastního rozhodnutí a svého svědomí, použít jakýkoliv přípravek a postup, který může zachránit zdraví a život a to za informovaného souhlasu pacienta nebo jeho nejbližších.

 

Ze španělského origilálu přeložili: ON, DV

 

Sdílet.

O autorovi

admin