Z KOVANÉHO KOMUNISTY A KONFIDENTA StB FAŠISTA JAK ŘEMEN?

0

Představitelka rady Národní domobrany Nela Lisková o pokračujících psychopatických výlevech europoslance Štětiny a širších souvislostech, které ovlivňují naši svobodu a bezpečnost.

„Všichni, kteří máme všeobecný přehled a zajímáme se o politiku, jistě známe aktuální situaci na východě Ukrajiny.

Myslím tím, opravdu aktuální stav válečného konfliktu v Doněcko–Luhansku. Tedy pravdu a ne ty zcestné lži, které nám vnucují a neustále v zájmu USA podsouvají naše média v čele s prolhanou ČT, která byla mimochodem významně oceněna a kým jiným, než protektorem Schapirem cenou za “objektivní zpravodajství”. Což sedí – oceněníza lháře roku si ČT oprávněně zaslouží. Já se o situaci na východě Ukrajiny intenzivně zajímám, osobně jsem Doněckou lidovou republiku navštívila, mám tam přátelé a denně aktuální informace o průběhu válečného konfliktu, na kterém se mimo jiné a ne zrovna málo podílí i naše vláda, která se hlásí k podpoře fašisty Porošenka a celý konflikt podporuje – jak finančně, tak dodávkami zbraní a tanků.

To vše mimochodem, jak jinak, než z našich daní. Propaganda a lži, že působí na východě Ukrajiny ruská vojska, je opět jen trapný výmysl našich médií. Při dnešních vyspělých technologiích, satelitních sledováních, které jsou schopny přečíst i nápis na krabičce od zápalek, nejsou USA schopny doložit jediný snímek s ruskými vojsky. A jen tak mimochodem – kdyby ruská armáda “vlítla” na Ukrajinu – tak je do týdne po válce a Porošenko a spol. už dávno visí.

Ovšem nic z toho asi nepředčí europoslance Štětinu z TOP 09, který vše korunuje tím, jak se veřejně hlásí a fotí s grupou hošanů, jejichž paže zdobí hákové kříže, obklopen fašistickými vlajkami a znaky AZOVa. Vedle těchto propriet se europoslanec Štětina (dle výrazu ve tváři) cítí maximálně spokojený a hrdý na to, že se ze své pozice europoslance zastupujícího náš stát, hlásí právě k podpoře a propagaci fašismu. Že tím páchá trestný čin je asi zbytečné zdůrazňovat. Ale imunita je holt imunita a “nadlidem” je dovoleno vše – i zabíjet. Totéž dělá i naše vláda, když podporuje jak finančně, tak dodávkami zbraní a tanků zabíjení civilistů v Doněcko–Luhansku.

Výrok pana Štětiny, kdy prohlásil , že “ten, kdo pořádá turné Alexandrovců, kolaboruje s ruskou armádou, protože Alexandrovci jsou příslušníci ruské armády” svědčí o velkém deficitu jeho duševního zdraví. Na jedné straně tady máme válečný konflikt, který naše vláda podporuje, na straně druhé nešťastné civilní obyvatelstvo v Doněcko–Luhansku, které nemá s mocnými vládními činiteli co do činění, ale doplácí nejvíce na plán USA, který je po celém světě od vzniku USA neměnný. Tedy vyvraždit, oslabit ekonomiku, zapříčinit chaos a občanskou válku a převzít moc. A toto se děje pořád dokola ve všech zemích, kterým USA v důsledku své propadlé ekonomiky a snahy o záchranu dolaru, věnuje svoji pozornost.

A my místo toho, abychom se poučili z chyb z minulosti, se necháme zatahovat do dalších a dalších a mnohem horších konfliktů a máme jen mlčet a čekat zda to přežijeme? Copak je nutné se, pane Štětino, vysmívat a plivat do tváře všem obětem druhé světové války? Vy, bývalý kovaný komunista a konfident StB, jste najednou otočil a stal jste se fašistou? Tak tomu říkám odezdi ke zdi! Jeden větší extrém střídá druhý. A takoví lidé zastupují náš stát a národní zájmy v europarlamentu. Je opravdu nezbytné podílet se na hromadném neštěstí a chladnokrevně přihlížet tomu, jak i kvůli vám na východě Ukrajiny umírá civilní obyvatelstvo včetně dětí? A to vše jen kvůli penězům a nenasytným zájmům USA?

Pane Štětino, vládo, poslanci a ministři: kolik je vám let a co máte za sebou, že jste nedospěli k tomu podstatnému? Copak vám nedochází, že víc a víc peněz vám zdraví a štěstí v životě nezaručí? Není snad úkolem nás všech a smyslem našeho života, abychom byli především lidmi? Nemůžete přece od nás očekávat, že když se vy chováte jako lidské zrůdy, že se budeme s vámi ztotožňovat a podporovat vše, co pácháte. Tak naivní snad nejste. Je nutné, abychom proti vám vytvořili silnou opozici a navrátili naši zemi její původní tvář. Ostatně 80% vlastenců, kteří stojí za našim prezidentem Milošem Zemanem je dostatečně vypovídající odpověď pro ty, kteří nechtějí chápat v zájmu “služeb” americké psychoadministativy.

Takže nechápu, jak si Štětina může brát vůbec do úst našeho prezidenta Miloše Zemana a prohlašovat o něm, že je psychicky nemocný! Zrovna ten, který by měl být v čele průvodu psychopatů a užitečných poskoků USA a EU.”

http://www.parlamentnilisty.cz/…/Se-Stetinou-o-Ukrajine-1139

O autorovi

Nela Lisková