RUSKÁ KULTURA versus ANGLOSASKÁ AGRESE. Mnichovská zrada 1938

Arsen MARTIROSJAN

Říci pravdu v čase všeobecné povrchnosti a lží se považuje extremismus. Přesto Arsen Martirosjan přináší nový pohled na události z roku 1937 a meziválečnou politickou situaci v Evropě v knihe RUSKÁ KULTURA verzus ANGLOSASKÁ AGRESE. Mnichovská zrada 1938.
Tato kniha vyvrací všechny pokusy několika západních států vnutit nám jejich model interpretace historie. Nabízí unikátní odpovědi na klíčové otázky předválečného období, kdo a jak ve skutečnosti podporoval Lenina, kdo stál v pozadí vzestupu Adolfa Hitlera a kam až sahají nitky “táhnoucí” maršála Tuchačevského. Kniha také popisuje roli britské koruny v tomto období, geopolitické manévry, zákulisní intriky i skutečný příběh Mnichovské zrady v r. 1938.
A. B. Martirosjan odhaluje podstatu skutečně zlověstného plánu zničení SSSR, který byl maskován pod názvem. “Ruská poušť”.
Dočtete se м knihe RUSKÁ KULTURA verzus ANGLOSASKÁ AGRESE. Mnichovská zrada 1938 o velmocenských globálních mechanismech, s jejichž pomocí byl svět vtažen do válečné tragédie a s ní spojené tragédie milionů lidských životů.

 

 

Zakoupit knihu

 

 

 

Sdílet.

O autorovi

admin