Spousta lidí již přemýšlela nad tím, že by spousta věcí kolem koronavirové krize mohla být úplně jinak.

Již mnoho lidí, jak u nás tak i ve světě, si věci oveřovalo na vlastní kůži a nashromáždilo spoustu zajímavých materiálů, které bychom mohli považovat za důkazy, že jsme se stali součástí podvodu obřích rozměrů. Média mainstreamového typu samozřejmě o těchto pozoruhodných záležitostech zarytě mlčí, onálepkují je konspiračními teoriemi, protože se prostě nehodí do krámu, a svou rétoriku si jedou vesele dál.

Je to však již nějaká doba, několik let, kdy jsem se setkal s látkou, která mi pomohla změnit pohled na fungování tohoto světa a uvědomit si, že věci nejsou vždy tím, čím se zdají být.

Samozřejmě se jedná o oxid chloričitý. Látka, která ve světě zmírnila utrpení nebo dokonce zachránila život milionům lidí. Mnoho uživatelů, nebo byť jen pozorovatelů, o ní slyšelo pod pojmem MMS. Někteří ji znají dokonce v novější verzi podání pod názvem CDS.

Co je zarážející a fascinující zároveň, že latinské země Jižní Ameriky ji nasadily na jaře roku 2020 proti nemoci covid-19 a mají s ní velkolepé úspěchy, zatímco politická a masmediální blamáž zbytku světa mlčí. V hlavě spoustě lidem utkvěla minimálně otázka Donalda Trumpa “co takhle lidem píchat desinfekci”…

Je to příliš skvělé na to, aby to byla pravda. Avšak naše reprezentace evropského společenství nedělá v této věci vůbec nic. Naopak, stínová vláda deep state jejiž chapadla sahají z USA až do Evropy vyvíjejí nemalé finanční prostředky na šíření desinformací a tvorbu protikampaně proti této látce, jen aby ji označila za bělidlo, Savo.

Bohužel, protože pak se najde opravdu člověk, který tuto toxickou látku požije. Pokud se nezabije, minimálně to odnese s doživotními následky. Za to však média nebudou nést zodpovědnost, pokud nenesou zodpovědnost ani za to, že oxid chloričitý zaměňují za chlornan sodný, komerčně Savo.

Oxid chloričitý je plnospektrální látkou, která dokáže ničit všechny viry, patogenní bakterie, jednobuněčné parazity, některé druhy plísní, dokáže z těla do určité míry vypuzovat mnohobuněčné parazity a roztoče. Dokonce dokáže léčit některé typy rakoviny. Tato látka je v přijatelné koncentraci v daném místě použití velmi vlídná k buňkám lidského těla a k mikroflóře žijící v symbióze s ním. Používá se více jak sto let na desinfekci pitné vody a žádný patogenní mikrooranismus si na něj doposud nevytvořil rezistenci.

Praxe ukazuje velkou úspěšnost v boji proti covid-19 nejen z důvodu likvidace samotného viru, i když ani ten nebyl údajně nikdy izolován, ale především v rozpouštění krevních sraženin, které SARS-CoV-2 způsobuje. Protože jak se ukazuje, covid-19 je především onemocnění krve způsobující krevní tromby.

Proto se ve světě vyskytuje tolik případů neúčinnosti plicních ventilátorů, které se mnohdy prokázaly jako málo efektivní, někdy dokonce jako kontraproduktivní a pro spoustu nemocných bylo toto připojení ke světu jakého známe dnes opravdu poslední.

Latinská Amerika má však zkušenosti jiné, během zlepšování zdravotního stavu při počínající léčbě oxidem chloričitým, se saturace kyslíkem v krvi zvýšila natolik, že pacienty postupně mohli odpojit od ventilátorů a i tyto těžké případy se podařilo uzdravit v časovém horizontu 3-4 dnů, max. týdne.

Co také stojí za povšimnutí, že oxid chloričitý lze užívat i preventivně bez vedlejších účinků. Sdružením COMUSAV, které tuto látku celosvětově propaguje a své pacienty léčí, je zdokumentováno, že lidé kteří byli v bezprostředním kontaktu s osobou covid pozitivní a oxid chloričitý preventivně nasadili, na tuto nemoc nikdy neonemocněli. V civilních prostorech se jedná o mnohem lepší řešení než rouška, jejíž dlouhodobé nošení může být příčinou mnoha dalších sekundárních onemocnění, o vakcíně s jejím pofidérním složení ani nemluvě …

S dovolením čtenáře, podívali bychom se na tuto záležitost ohledně oxidu chloričitého po filozofické stránce věci, řekl bych, že příroda nám ve své prozřetelnosti nabídla svou pomocnou milosrdnou ruku, aby nám pomohla ukázat cestu ke snížení utrpení tohoto světa.

To že je oxid chloričitý širokospetrální lék se ví již léta, to že výborně funguje pro léčbu a prevenci covid-19 tuto vlastnost jenom potvrzuje.

Starý svět končí, nový je nadosah.

Autor: Marshall

Sdílet.

O autorovi

admin