Systém Quantum Blockchain potvrdil vítězství Donalda Trumpa
Národní domobrana s napětím sleduje průběh dalšího dění kolem amerických prezidentských voleb, ačkoliv vítěze samozřejmě dávno známe a také jsme mu již popřáli a vyjádřili mu podporu.
Ihned po skončení voleb byly do mnoha volebních místností v Americe vyslány speciální jednotky. Jejich úkolem bylo najít falešné hlasovací lístky. Kontrola pokračovala až do 8. listopadu.
Již v předstihu, aby se zabránilo podvodům, byly oficiální volební lístky vytištěny s neviditelným individuálním vodoznakem, který byl zaregistrován v systému Quantum Blockchain. Do této doby bylo pomocí laserového skeneru naskenováno 14 miliónů hlasovacích lístků v pěti státech, z nichž 78% neprošlo právě kvůli chybějícímu vodoznaku.
Ve 100% hlasovacích lístků, které touto kontrolou neprošlo, lidé hlasovali pro Bidena. Počáteční kontrola ukázala, že podle vodoznaků na potvrzených hlasovacích lístcích zadaných do systému vyhrál Trump, a to s více než 80% legitimních hlasovacích lístků.
Po celé zemi hlídalo správný počet hlasů více než 500 příslušníků speciálních jednotek. Cíleně pak byly vyslány do několika států: Alabama, Arizona, Pensylvánie, Colorado, Texas, Wisconsin, Tennessee, Washington, Virginie, Delaware, Illinois a Kentucky.
Ukázalo se také chybějící vodoznaky nebyly jediným nedostatkem volebních lístků. Kromě vodoznaku byly totiž volební lístky opatřeny speciálním inkoustem, který je opatřený speciálním neradioaktivním izotopovým jádrem, které vytváří identifikátor emise elektronů, který umožňoval GPS sledování umístění lístků.
Jinými slovy, mohli sledovat, zda daná osoba opravdu vyplnila hlasovací lístek v místě svého bydliště, nebo jej vyplnil někdo úplně jiný a kdoví kde. V pondělí tedy tým Donalda Trumpa rozjíždí soudní spor. První výsledky tohoto povolebního boje se očekávají 14. prosince.
Oficiální vítězství bude pak oznámeno 3. ledna 2021.
Sdílet.

O autorovi

admin