“Tato kniha je výsledkem mnohaleté práce sběru dat o údajně nevyléčitelných nemocech ve které se biofyzik Andreas Kalcker odvážil říkat pravdu a nabízí řešení tam, kde podle medicíny žádné není. Poté, co překonal sám nevyléčitelné onemocnění, se mu podařilo zjistit, co je vlastně společným jmenovatelem většiny nemocí. Zároveň ukazuje, jaké řešení může pro tyto nevyléčitelné nemoci být. To samozřejmě vyvolává velkou polemiku. Tato kniha ukazuje, co to znamená začít nově myslet o fyzickém a duševním zdraví člověka. Zároveň zjišťuje, že ve farmaceutickém průmyslu … nic není takové, jaké se zdá být. Tato kniha Andrease Kalckera je psána jednoduchým a srozumitelným jazykem pro běžné lidi, ale i pro zdravotníky s cennými protokoly sběru dat a svědectví o vyléčení z nemocí od A do Z.”

 

Andreas Kalcker na této knize v tichosti pracoval 4 roky. Shrnul v ní svoje zkušenosti s používáním netradičních a dá se říci “zakázaných” postupů léčby nemocí. Kniha se tedy netýká jen oxidu chloričitého. Nicméně v této knize Andreas Kalcker mj. poprvé zcela rozumě, vědecky a logicky vysvětluje, proč dokáže oxid chloričitý léčit tolik nemocí bez vedlejších účinků.

 

Konečně dostane i tzv “odborná veřejnost” vysvětlení, proč je oxid chloričitý jedním z největších objevů v oblasti medicíny. Uvidíme, zda se k tomuto vysvětlení vyjádří nějaký čestný novinář a konečně se odhalí široké veřejnosti, že MMS/CDS je lék na velké množství nemocí za pár centů. Kniha obsahuje obsáhlé množství podrobných návodů na mnohé těžce léčitelné a dokonce na tzv. neléčitelné nemoci. Je zde uvedeno několik zcela nových a zatím nikde nezveřejněných postupů užívání oxidu chloričitého.

JE TO VELMI DŮLEŽITÁ KNIHA !

 

Zdroj: https://www.zapper-club.cz/www-parazitivnas-cz/eshop/22-1-ONKO/-4-/5/83-Zakazane-zdravi-nevylecitelne-bylo-vcera-Andreas-Kalcker

 

 

Sdílet.

O autorovi

admin