Vyšívací linka Tajima osazená 12 hlavami dnem i nocí vyšívá rukávové nášivky Národní domobrany. Nášivky jsou vyšívány hedvábnými nitěmi Marathon. Vyšití jedné nášivky zabere 25 minut strojového času a následnou ruční práci – zastříhávání nití na rubové straně a vystřižení přesného tvaru.

Video doprovází píseň Karla Vacka “U našich kasáren” v podání R. A. Dvorského a jeho Melody Boys, kterou si v krizovém roce 1938 prozpěvovala celá republika. Zpívali ji naši dědové, kteří byli – na rozdíl od vlastizrádné vlády a našich proradných západních spojenců – odhodláni bránit republiku. Tak jako dnes my, domobranci Národní domobrany!

Vyplňte registraci zájemce na https://www.narodnidomobrana.cz/ a my Vás propojíme s ostatními domobranci ve Vaší obci a oblasti! Domovinu ubráníme!

Rozvoj Národní domobrany můžete také podpořit libovolným finančním darem převedeným na účet č. 274733914/0300 vedený u Poštovní spořitelny. Předem děkujeme všem domobrancům a příznivcům Národní domobrany z řad veřejnosti za podporu!

 

Sdílet.

O autorovi

admin