V předvečer 2. výročí vyhlášení “domobraneckých” republik DLR a LLR, do Doněcké lidové republiky přijela delegace české nezávislé iniciativy občanů Národní domobrana. Návštěva probíhá pod záštitou Ministerstva zahraničních věcí Doněcké lidové republiky.

Zdroj: Televizní kanál Union, http://tk-union.tv/ (Toto video je zatím dostupné pouze v ruštině. Děkujeme za pochopení.)

Dnes (22.3.) odpoledne je na programu oficiální setkání s vedením Ministerstva zahraničních věcí DNR. Delegace průběžně navštěvuje oblasti DLR, které byly nejvíce zasaženy běsněním kyjevské, Západem podporované pučistické bandy – konkrétně Doněck, Ilovaysk, Debaltsevo a Uglegorsk. Delegace se zajímá o humanitární situaci v oblasti a dopady vojenských akcí nepřítele na životy obyvatel republiky. Členové delegace promlouvají s civilisty, domobranci a s představiteli vedení DLR, vyjádřují jim morální podporu a prozkoumávají možnosti, jakou konkrétní formou by Národní domobrana mohla napomoci zmírnit jejich složité životní podmínky. Delegace se rovněž zajímá o praktické zkušenosti domobranců s obranou teritoria DLR a LLR proti agresorům.

Cesta delegace Národní domobrany do DLR bude završena oficiální tiskovou konferencí. Videozáznam z této konference, jakož i fotoreportáž a videoreportáž z této, pro Národní domobranu klíčové cesty, vám v následujících dnech přineseme. Buďte na příjmu – domovinu ubráníme!

Náhodně vybrané servery, které o delegaci Národní domobrany informují:
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
http://novorus.info/…/poli…/46038-vizit-chehov-v-doneck.html

http://dialog-inform.dn.ua/theme/people/item/24774-v-dnr

http://novorossia.ws/…/64457-cheshskaya-delegaciya-ocenit-g…

https://dnipress.com/…/v-dnr-priekhala-delegatciia-obshche…/

http://novorossy.ru/…/v-dnr-priyekhala-delegatsiya-obshches…

http://nahnews.org/640620-delegaciya-iz-chexii-pribyla-v-d…/

http://news-front.info/…/mid-dnr-v-respubliku-priexala-del…/

https://ukraine.t30p.ru/…/Cheshskaya-delegaciya-ocenit-guma…

 

Sdílet.

O autorovi

admin