“Dublinská” revoluce

0

Slovenskem otřásá případ vraždy mladého investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Novinář sledoval stopy propojení mafiánského prostředí s politickými kruhy na Slovensku. Celá záležitost má ovšem daleko hlubší pozadí než to na první pohled vypadá. Zdá se, že daleko od pravdy nejsou ti, kteří upozorňují na snahu využít této tragédie k ovládnutí politického prostoru – až přespříliš výrazně se v celé aféře angažují Sorošovy neziskovky, eurohujersky orientované síly a velmi nápadná je hojná účast „aktivistů“ ze zahraničí. Jde o snahu vyvolat slovenký Majdan? Podáváme odkaz na slovenský zpravodajský portál Hlavné zprávy, kde nezávislá poslankyně slovenského parlamentu, Martina Šimkovičová uveřejnila článek, ve kterém se k současné situaci na Slovensku vyjadřuje.

Šimkovičová: Opozícia a mimovládky rozpútali peklo. Hotely v Bratislave sú zaplnené zahraničnými “aktivistami” pripravenými na demonštráciu. Sorosov vplyv na Slovensku nie je výmysel
[Bratislava 9. marca 2018]

Nezávislá poslankyňa NR SR Martina Šimkovičová sa vyjadrila k situácii po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice a tiež k protivládnym protestom, ktoré sa budú konať dnes o 17:00 hodine v Bratislave a ďalších mestách po celom Slovensku. Šimkovičová tvrdí, že opozícia v spolupráci s mimovládnymi organizáciami  rozpútala peklo. Poslankyňa vidí Sorosove aktivity na Slovensku ako reálnu hrozbu a priniesla aj informácie, že v bratislavských hoteloch je plno “aktivistov” zo zahraničia, ktorí sa zúčastnia dnešného pochodu.

Celý článek

Zdroj: hlavnespravy.sk

O autorovi

admin