Petice proti Dublinu IV.

0

VELMI DŮLEŽITÉ!!!
Vážení přátelé Národní domobrany!!!

Již přibližně od počátku měsíce března běží v rámci iniciativy Platforma Evropské civilizace (více na www.platformaec.cz) – volného sdružení řady vlasteneckých iniciativ, osob, sdružení, spolků apod., jehož součástí je mimo jiných také Národní domobrana – proces podepisování “petice proti Dublinu IV” o čemž si můžete přečíst, pokud nevíte, na zmíněných stránkách. Sám příliš nemám rád akce typu “Petice”, ale tohle je, vážení přátelé zcela jiná situace. Jednak jde o možná poslední, a to zdůrazňuji, POSLEDNÍ možnost, jak odvrátit definitivní konec naší relativní samostatnosti a suverenity, proto je třeba i formou petice zareagovat a odmítnout a pak….

Platforma EC je dosud jedinou platformou, které se daří sjednocovat vlastenecké, národovecké a rozumně smýšlející iniciativy pod jednu vlajku BEZ VŮDCE v pravém slova smyslu…. Nejde o koryta, nejde o popularitu, o výsluní, o ego – jde o národ, naši vlast, domovinu, naše rodiny, děti a vnoučata…. Tato petice, která neskončí jen peticí a jejím předáním petičnímu orgánu PS PČR, ale bude mít dalekosáhlou(é) dohru(y), je také jakýmsi “testem schopností národa” zabojovat o svou existenci pět minut po dvanácté (pro optimisty za vteřinu dvanáct)….


Proto Vás, přátelé, vyzývám, seznamte se s peticí Platformy EC, podepisujte ji a zajímejte se o osud vlasti v souvislosti s chystaným Dublinem IV a nejen s ním….. Děkuji… Marek Obrtel, člen petičního výboru, sympatizant Platformy EC Zdeňka Soukupa a představitel Národní domobrany

P.S. Text petice dodám vzápětí i sem na stránky mého FB profilu a profilu Národní domobrany, podpisový arch asi přidat nepůjde, ale je ke stažení na stránkách Platformy EC…..

Letáček ND a Platformy EC:  Letáček
Text petice:  Petice
Petiční archy: Podpisové archy

 

O autorovi

Marek Obrtel